sublimated amerikan jersey futbollit me emrin porosi dhe numrat

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 6,5-18,89 / Copë
 • Min.urdhër Sasia: 10Pieces, rendi mostër është welcom
 • Furnizimi Aftësia: 50000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen apo Hongkong
 • Kushtet e pagesës: T / T, Western Union, PayPal
 • Certifikimi: SGS, ISO9001, ISO14001, Reach
 • Detail Product

  Produkt Tags

  sublimated American football jerseyme emrin porosi dhe numrat

  1.Specifications

  ARTIKUJT

  American Football Jersey

  PARAMETRAT

  markë

  Custom Band

  pëlhurë

  100% pëlhurë poliestër ose porosi pëlhura

  Certifikim

  SGS, ISO9001, ISO14001, Reach

  Madhesia e tabeles

  Ne mund të sigurojë tabelë madhësisë apo Bazuar në Your Own tabelë madhësisë

  Ngjyrë

  All Ngjyra pranojnë si Pantone Numri

  Print Teknologji

  Sublimated, qëndisje, mëndafshi Printime, trajtojë twill

  moq

  10 PCS (mostër është i mirëpritur)

  Logo dhe Design

  Customize logo dhe design

  aksesorë

  Etiketa Woven, Etiketa Printime, Hang Tags, etj.

  KARAKTERISTIKA

  Quick thatë, breathable, të rehatshme, lagështi-Wicking, anti-statike, anti-UV

  Never Fade, kurrë nuk tkurret, kurrë të lahen off

  Resistant për të tërhequr dhe Drag

  Kushtet e pagesës

  TT / Western Union / Paypal

  SHIPPING

  DHL / UPS / FedEx / TNT / EMS / By Air

  2. Produkte Trego

  鎵 撳 嵃

  鎵 撳 嵃

  鎵 撳 嵃

  鎵 撳 嵃

  3.Features

  1.Features

  4.Fabric

  2.Fabric

  Shënim: Sa për pëlhurë, ka mbi mijëra pëlhurë të ndryshme në magazinë tonë, dhe tregu më i madh pëlhurë në qytetin tonë pranë fabrikës sonë. Ne kemi besim ne mund të jeni të kënaqur në bazë të kërkesave tuaja.

  5.Custom Shërbimit (logo, etiketë, tags, etj)

  3 Label Custom And Tag

  6.Production Procesi

  Procesi i prodhimit

  7.Packaging dhe Shipping

  5.packing

  6.Anijeve

   

   Opsione Emri i ndërlidhës Koha e dërgimit ndjekja Website
  Opsioni 1. DHL 3-5 ditë pune www.cn.dhl.com
  Option2. Fedex 4-7 ditë pune www.fedex.com
  Option3. TNT 4-7 ditë pune www.tnt.com
  Option4. UPS 4-7 ditë pune www.ups.com
  Option5. Nga ajri 3-7 ditë pune  
  Option6. nga Deti 15-30 ditë pune  

   

  8.FAQ

  1. Pyetje: A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?

  A: Ne jemi një fabrikë e themeluar në vitin 2004 në 2004 Shenzhen Guandong; dhe ne kemi një ekip profesional i mbi 200workers.Your vizite është i mirëpritur ngrohtësisht.

  2. Pyetje: Si e bën fabrika tuaj të bëjë të kontrollit të cilësisë?

  A: Të gjitha produktet do të kalojnë nëpër pesë hapat e QC para se të nisej punëtorinë, pa marrë parasysh se ajo është e mostrës ose të prodhimit në masë.

  3. Pyetje: Çfarë është min juaj sasia që?

  A: MOQ ynë është 10 copë dhe ne mirëpresim porosinë tuaj mostër.

  4. Q: A mund unë të marrë çdo gjë përshtatur këtu?

  A: Definitely po; vetëm me mirësi të na këshillojnë kërkesat tuaja të veçanta, ne do të marrë punë të bërë.

  5. Q: Çfarë është politika juaj mostër?  

  A: Tarifa Mostra është e pakthyeshme. Ne do të kthehemi pjesë të ndryshme të tarifës mostër për ju në bazë të sasisë së porosinë tuaj pjesa më e madhe.


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products