Dizajni OEM porosi të shtypura pantallona baseball

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 6,5-18,89 / Copë
 • Min.urdhër Sasia: 10Pieces, rendi mostër është welcom
 • Furnizimi Aftësia: 50000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen apo Hongkong
 • Kushtet e pagesës: T / T, Western Union, PayPal
 • Certifikimi: SGS, ISO9001, ISO14001, Reach
 • Detail Product

  Produkt Tags

   

  Dizajni OEM porosi të shtypura pantallona baseball

  1.Specifications

  ARTIKUJT

  pantallona baseball

  PARAMETRAT

  markë

  Custom Band

  pëlhurë

  220 gsm-300gsm pëlhurë poliestër ose porosi pëlhura

  Certifikim

  SGS, ISO9001, ISO14001, Reach

  Madhesia e tabeles

  Ne mund të sigurojë tabelë madhësisë apo Bazuar në Your Own tabelë madhësisë

  Ngjyrë

  All Ngjyra pranojnë si Pantone Numri

  Print Teknologji

  Sublimated, qëndisje, mëndafshi Printime, trajtojë twill

  moq

  10 PCS (mostër është i mirëpritur)

  Logo dhe Design

  Customize logo dhe design

  aksesorë

  Etiketa Woven, Etiketa Printime, var Tags

  KARAKTERISTIKA

  Quick thatë, breathable, të rehatshme, lagështi-Wicking, anti-statike, anti-UV

  Never Fade, kurrë nuk tkurret, kurrë të lahen off

  Resistant për të tërhequr dhe Drag

  Kushtet e pagesës

  TT / Western Union / Paypal

  SHIPPING

  DHL / UPS / FedEx / TNT / EMS / By Air

   2. Produkte Trego

  25

  26

  27

  28

  29

  3.Features

  图片 1

   

  4.Fabric

  图片 2

  Shënim: Sa për pëlhurë, ka mbi mijëra pëlhurë të ndryshme në magazinë tonë, dhe tregu më i madh pëlhurë në qytetin tonë pranë fabrikës sonë. Ne kemi besim ne mund të jeni të kënaqur në bazë të kërkesave tuaja.

  5.Custom logo, etiketë, tags, etj

   图片 3

  6.Production Procesi

  Procesi i prodhimit

  7.Packaging dhe të anijeve

   图片 5

  图片 6

   Opsione Emri i ndërlidhës Koha e dërgimit ndjekja Website
  Opsioni 1. DHL 3-5 ditë pune www.cn.dhl.com
  Option2. Fedex 4-7 ditë pune www.fedex.com
  Option3. TNT 4-7 ditë pune www.tnt.com
  Option4. UPS 4-7 ditë pune www.ups.com
  Option5. Nga ajri 3-7 ditë pune  
  Option6. nga Deti 15-30 ditë pune  

   

  8.FAQ

  1. Pyetje: A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?
  A: Ne jemi një fabrikë e themeluar në 2003 Shenzhen Guangdong; dhe ne kemi një ekip profesional të mbi 200 punëtorë. Vizita jote është mirëpritur ngrohtësisht.

  2. Pyetje: Si e bën fabrika tuaj të bëjë të kontrollit të cilësisë?

  A: Të gjitha produktet do të kalojnë nëpër pesë hapat e QC para se të nisej punëtorinë, pa marrë parasysh se ajo është e mostrës ose të prodhimit në masë.

  3. Pyetje: Çfarë ' s min sasi të rendit?

  A: MOQ ynë është 10 copë dhe ne mirëpresim porosinë tuaj mostër.

  4. Q: A mund unë të marrë çdo gjë përshtatur këtu?

  A: Definitely po; vetëm me mirësi të na këshillojnë kërkesat tuaja të veçanta, ne do të marrë punë të bërë.

  5.Pyetje: Çfarë ' s politikën tuaj mostër?

  A: Tarifa Mostra është e pakthyeshme. Ne do të kthehemi pjesë të ndryshme të tarifës mostër për ju në bazë të sasisë së porosinë tuaj pjesa më e madhe.


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products