• икони-1
 • икони-2
 • икони-3
 • икони-4
 • икони-5

SHENZHEN специјални спортски носат CO.LTD.

 • тим SLES
 • печатење
 • пренос

Што да правиме?

Шенжен прилагодено Sports Wear копродукции, Ltd основана во 2004 година, како производство директен снабдувач на фитнес носат и спортски носат со над 13 години работно искуство.

Постојат повеќе од 200 работници, 5 производствени линии, 32 дизајнери, 10QC, за да бидете сигурни дека капацитетот на квалитетот и производството. И нашите годишното производство да достигне 600.000 парчиња.

Нашите главни производи, вклучувајќи Хокеј Униформи, Бејзбол Униформи, американски фудбал Униформи, Борење Носете, РЕДЗ шорцеви, компресија Носете, Раш гарда, итн Ние веруваме дека ќе бидете задоволни со производите што ги направи и нашите услуги.

Крстарење до победа со овие големи брендови

Магазин нашите врвни категории и да откриете сите што имаат да понудат

 • Американски фудбал маичка
 • фудбал
 • фудбал 2
 • безбол
 • безбол 2
 • безбол 3
 • хокеј на мраз 1
 • Хокеј на мраз маичка
 • Хокеј на мраз
 • кошарка

Нови пристигнувања

WhatsApp Online Chat !